Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10009 oglasa

Čukarica, Ostružnica, Ane Krasojević, 43a, 75000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 106743, struja, deljiv. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

75.000€ (17 €/m²)

  • 4300m²

Zemun, Ugrinovci, Beogradska, 5.0, 600m2, 370000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 130325, uknjizen, poslovna zgrada. Prodajemo poslovnu zgradu, ukupne povrsine 600m2. Zgradu cini 6 lokala u prizemlju, na spratu... više

370.000€ (616 €/m²)

  • 600m²

Herceg Novi, Stari grad, Njegoševa, 2.0, 105m2, 350000EUR

Stari Grad, Herceg Novi

Agencijski ID: 98984, PR/, izlog, uknjizen, luks renoviran. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

350.000€ (3 333 €/m²)

  • 105m²

Priština, Lipljan, Gusterica e post, 170a, 130000EUR

Priština

Agencijski ID: 100927, uknjizen, deljiv, njiva. Na prodaju placevi razlicitih velicina kao i lokacija. Katastarska opstina Donja Gusterica mesto... više

130.000€ (7 €/m²)

  • 17000m²

Palilula, Višnjička Banja, Dečja, 5.0, 135m2, 297000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 3.0, 100m2, 280000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118584. Prodaje se stan, 100m2, na Podbari. Liftom u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

280.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 78m2, 347100EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119294, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

347.100€ (4 450 €/m²)

  • 78m²

Zlatibor, Centar, Jovanke Jeftanović, 3.0, 57m2, 110000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagradjenom... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Matice srpske, 2.0, 54m2, 194400EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 88596, VPR/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, garaza, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

194.400€ (3 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Zlatibor, Centar, Rujanska , 1.5, 36m2, 63000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 90368, u izgradnji. Centar Zlatibora, apartmani od 36-46m2, svaki apartman ima odvojenu spavacu sobu i terasu, cena u izgradnji... više

63.000€ (1 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, Gorana Jojića, 2.0, 47m2, 129000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 128983, I/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na prvom spratu. Moze da... više

129.000€ (2 744 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdana, 12m2, 9500EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 121311. Prodajemo parking mesto u dvoristu zgrade, Podbara, siri centar grada. Parking ima preko 12m2 ali je malo uze (idealno... više

9.500€ (791 €/m²)

  • 12m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 63m2, 177436EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskoriscen!... više

177.436€ (2 816 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Sopot, Drlupa, , 17a, 26265EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119396, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

26.265€ (15 €/m²)

  • 1700m²

Stara Pazova, Krnješevci, Autoput za Zagreb, 133a, 665000EUR

Krnješevci, Stara Pazova

Agencijski ID: 28892, uknjizen, deljiv, njiva. Industrijska zona, 5000e po aru. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

665.000€ (50 €/m²)

  • 13300m²