Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10009 oglasa

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129750, I/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

182.050€ (2 758 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 595000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i... više

595.000€ (4 407 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.0, 56m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 55m2, 127000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Nušićeva, 5.0, 400m2, 250000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 122108, 4.5a, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju izuzetna nekretnina u srcu Mladenovca,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²

Ub, Okolno mesto, Dubojica, 4.0, 130m2, 98000EUR

Okolno Mesto, Ub

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja,... više

98.000€ (753 €/m²)

  • 130m²

Sopot, Kosmaj, Drlupa, 1500a, 225000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 116307, struja, uknjizen, deljiv, plac. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

225.000€ (1 €/m²)

  • 150000m²

Palilula, Borča, Pergamonska, 4.5, 360m2, 350000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Zemun, Centar, Petra Kočića, 13m2, 24250EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128444, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

24.250€ (1 865 €/m²)

  • 13m²

Kuća 88m2, plac 6.68 ari – Baljevac, opština Obrenovac - 68.000€

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Baljevcu površine 88m2, upisana na 28m2. Struktura: Prizemlje se sastoji od trpezarije i kuhinje, kupatila, nastrešnice za... više

68.000€ (772 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 5.0, 130m2, 280000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakulteta Dupleks,... više

280.000€ (2 153 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Rakovica, Petlovo brdo, Nićifora Ninkovića , 1.5, 35m2, 70000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²

Grocka, Leštane, Doce Markovića, 5.0, 340m2, 240000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 102780, 4a, spratna, pr+2+pk, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, vertikala. Prodaje se opremljena,useljiva. Vise informacija... više

240.000€ (705 €/m²)

  • 340m²

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 43m2, 105350EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine.... više

105.350€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Mladenovac, Koraćica, Zmajevački vinogradi, 10a, 20000EUR

Koraćica, Beograd

Agencijski ID: 122936, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²