Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10008 oglasa

Surčin, Ključ, Majke Angeline bb,tabla 075, 87a, 290000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 129242, uknjizen, plac. Plac ima 87 a,vodi se u katastruse kao zemljiste u gradjevinskom podrucju,njiva 3 klase,po katastru... više

290.000€ (33 €/m²)

  • 8700m²

Novi Sad, Veternik, Milana Tepića, 1.0, 40m2, 81700EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129044, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

81.700€ (2 042 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Obrenovac, Mala Moštanica, Visoka, 12a, 25000EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 128758, uknjizen, plac. Na prrodaju plac velicine 12 ari ( 0,1236 ha) u Maloj Mostanici, sa nezavrsenim objektom- pod plocom... više

25.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²

Novi Sad, Podbara, Beogradski Kej, 2.0, 34m2, 125000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 119028, V/VI, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

125.000€ (3 676 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 175000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na... više

175.000€ (1 521 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Košutnjak, Luke Vojvodića, 5.0, 270m2, 580000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5 soba
  • 270m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Gornji grad, Ugrinovačka, 3.5, 86m2, 238000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više

238.000€ (2 767 €/m²)

  • 86m²

Novi Sad, Klisa, Vase Ostojića , 5.0, 168m2, 248000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130161, 250a, spratna, 2, novogradnja, fasada nova. Fantasticna spratna kuca na Klisi!168m². Prostire se u dve etaze,4 spavace... više

248.000€ (1 476 €/m²)

  • 168m²

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 3.0, 58m2, 177162EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129726, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 57,52m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

177.162€ (3 054 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

Irig, Velika Remeta, , 3.0, 138m2, 87550EUR

Velika Remeta, Irig

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više

87.550€ (634 €/m²)

  • 138m²

Bijeljina, Novo Selo, Pavlovića put, 5.0, 1144m2, 900000EUR

Novo Selo, Bijeljina

Agencijski ID: 82958, uknjizen, poslovna zgrada. Objekat se nalazi na 2km od etno sela Stanisic. Povrsina placa je 78a. Ceo plac je ogrdjen,... više

900.000€ (786 €/m²)

  • 1144m²

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Zemun, Plavi horizonti, Isidora Stojanovića, 5.5, 400m2, 372000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 119581, 6a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

372.000€ (930 €/m²)

  • 400m²

Novi Sad, Futog, Industrijska zona, 22a, 260000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike... više

260.000€ (118 €/m²)

  • 2200m²

Zvezdara, Veliki Mokri Lug, , 34a, 430000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 125805. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

430.000€ (126 €/m²)

  • 3400m²

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Vračar, Kalenić pijaca, Trnska, 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 28m²