Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10009 oglasa

Zvezdara, Veliki Mokri Lug, , 34a, 430000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 125805. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

430.000€ (126 €/m²)

  • 3400m²

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Vračar, Kalenić pijaca, Trnska, 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 28m²

Smederevo, Carina, Dositeja Obradovića, 7.0, 365m2, 350000EUR

Smederevo

Agencijski ID: 122003, 3a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

350.000€ (958 €/m²)

  • 365m²

Čukarica, Železnik, Vladanova, 7.0, 310m2, 250000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

250.000€ (806 €/m²)

  • 310m²

Inđija, Stari Slankamen, , 20a, 100000EUR

Stari Slankamen, Inđija

Agencijski ID: 115409, plac. Prodajem plac od 2000m2 Stari Slankamen. Vikend naselje. Pored placa struja i voda. Pogled na Dunav. Prilaz do... više

100.000€ (50 €/m²)

  • 2000m²

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Grocka, Boleč, Pavla Nikolića , 2.5, 96m2, 98000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

98.000€ (1 020 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.5, 86m2, 410000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127908, II/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

410.000€ (4 767 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Đurđevo, Vuka Karadžića, 4.0, 100m2, 60000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza,... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 1.0, 30m2, 78000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 127342, PR/, izlog, klima, uknjizen, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Lokal je na lepoj lokaciji na Vidikovcu.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Centar, Kolarčeva, 1.0, 41m2, 451000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 106898, PR/VI, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, stara gradnja, lokal. Uknjizen lokal,centar grada, u tri nivoa,... više

451.000€ (11 000 €/m²)

  • 41m²

Novi Sad, Petrovaradin, Vezirac, 14a, 75000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 117582, struja, uknjizen, plac. Prodaje se izuzetan plac od 1438m2 na Vezircu, na uzvisenju, sa pogledom na grad. Sprovedena... više

75.000€ (53 €/m²)

  • 1400m²

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 2.0, 43m2, 80000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 7/7 spratova

Pančevo, Mramorak, , 385a, 220000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 87875, struja, uknjizen, vocnjak. Plac sa 2500 zasada lesnika 7 godina starog,zicana ograda,bunar,solarni paneli za struju,navodnjavanje... više

220.000€ (5 €/m²)

  • 38500m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 215m2, 697000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

697.000€ (3 241 €/m²)

  • 215m²