Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Ane Bedlic, 20a, 420000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 123034, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

420.000€ (210 €/m²)

  • 2000m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, 20. oktobra, 16a, 160000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 28557, uknjizen, njiva. Uradjen situacioni plan, koeficijent 1. Izlazi na dve ulice sa asfaltom, /pored kuce br. 30 /. Sirina... više

160.000€ (100 €/m²)

  • 1600m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Grocka, Ritopek, , 78a, 210000EUR

Ritopek, Beograd

Agencijski ID: 118784, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

210.000€ (26 €/m²)

  • 7800m²

Čukarica, Pećani, Blagoja Rankovića, 43a, 51600EUR

Pećani, Beograd

Agencijski ID: 94038, uknjizen, njiva. Plac se nalazi pored hale. Gradsko gradjevinsko zemljiste njiva 2 klase. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

51.600€ (12 €/m²)

  • 4300m²

Obrenovac, Piroman, Milutina Erakovica , 3.0, 94m2, 54000EUR

Piroman, Beograd

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

54.000€ (574 €/m²)

  • 94m²

Irig, Vrdnik, , 2.0, 82m2, 79000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

79.000€ (963 €/m²)

  • 82m²

Sopot, Ralja, Zmaj Jovina , 40a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119678, struja, uknjizen. Prodaje se 40 ari koji je trenutno deo velike parcele. Obaveze prodavca je da uradi preparcelaciju,kako... više

80.000€ (20 €/m²)

  • 4000m²

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 1.5, 36m2, 117000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen... više

117.000€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 18a, 199000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 122115, struja, uknjizen, deljiv, plac. Na prodaju gradjevinsko zemljiste u Visnjici 18 ari. Plac je ravan, nalazi se na visini... više

199.000€ (110 €/m²)

  • 1800m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 211m2, 1044450EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

1.044.450€ (4 950 €/m²)

  • 211m²

Čukarica, Sremčica, Blagoja Kazandzije, 27a, 16750EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 87275, uknjizen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na 400m od crkve u Sremcici. Zemljiste je poljuprivredno,ima ukupno 4 suvlasnika... više

16.750€ (6 €/m²)

  • 2700m²

Savski venac, Dedinje, Zvečanska, 2.0, 40m2, 135000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 50547, PR/, uknjizen, renoviran, garaza, parking. Obezbedjen poslovni prostor na idealnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona.... više

135.000€ (3 375 €/m²)

  • 40m²

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdana, 1.5, 37m2, 85000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 12m2, 40000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je... više

40.000€ (3 333 €/m²)

  • 12m²

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 49m2, 181300EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova