Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Palilula, Hala Pionir, Miše Vujića, 3.0, 83m2, 237500EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Banjica, Slobodana Jovića, 9.0, 536m2, 500000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 40878, 5a, sut+pr+pk, struja, kanalizacija, francuski balkon, terasa(4), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

500.000€ (932 €/m²)

  • 536m²

Novi Sad, Centar, , 4.0, 187m2, 1000000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 95267, uknjizen, fasada dobra, vila. Prodajemo ,fantasticnu kucu u najstrozijem centru Novog Sada. Kuca je u pesackoj zoni... više

1.000.000€ (5 347 €/m²)

  • 187m²

Vračar, Južni bulevar, Kneza Stracimira, 15m2, 33000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 122316. Povrsina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i... više

33.000€ (2 200 €/m²)

  • 15m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 73m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kucu od 73m2 od... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 73m²

Novi Sad, Salajka, Plitvička , 3.0, 130m2, 390000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno... više

390.000€ (3 000 €/m²)

  • 130m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 215m2, 697000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

697.000€ (3 241 €/m²)

  • 215m²

Vračar, Hram Svetog Save, Baba Višnjina, 3.0, 223m2, 892000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121518, I/IV, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je izuzetno reprezentativan poslovni prostor (stan koji je adaptiran... više

892.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 223m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Borča 3, Bele Bartoka, 0.5, 17m2, 36000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

36.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²

Aranđelovac, Baljkovica, Baljkovica , 5.0, 165m2, 160000EUR

Baljkovica, Aranđelovac

Agencijski ID: 105062, 32a, spratna, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, cela. Udaljenost od grada 5 km. Od magustralnog puta Arandjelovac-Mladenovac-Beograd... više

160.000€ (969 €/m²)

  • 165m²

Pančevo, Mramorak, , 385a, 220000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 87875, struja, uknjizen, vocnjak. Plac sa 2500 zasada lesnika 7 godina starog,zicana ograda,bunar,solarni paneli za struju,navodnjavanje... više

220.000€ (5 €/m²)

  • 38500m²

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Telep, Rakovačka, 2.5, 51m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118427, PR/, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju manji nov dvoiposoban stan na Telepu. Useljiv odmah.Kompletna... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Barajevo, Meljak, Ibarska magistrala, 70a, 35000EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 104182, uknjizen, njiva. Plac se nalazi odmah ispod motela Era. Daljina od Ibarske je 200m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

35.000€ (5 €/m²)

  • 7000m²

Novi Sad, Sajam, Mičurinova, 3.0, 54m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Lazarevac, Šopić, Ibarska magistrala, 12.0, 1250m2, 350000EUR

Šopić, Beograd

Agencijski ID: 117167, 27a, spratna, 3, uknjizen, u izgradnji. Kuca se nalazi na ibarskoj magistrali na ulazu u Lazarevac, oko 6 kilometara... više

350.000€ (280 €/m²)

  • 1250m²

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Sopot, Nemenikuće, Kosmajska, 4.0, 120m2, 222000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica... više

222.000€ (1 850 €/m²)

  • 120m²