Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Savski venac, Centar, Karađorđeva, 1.5, 37m2, 169000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI... više

169.000€ (4 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 3/8 spratova

Čukarica, Makiš, Obrenovački drum, 10.0, 1470m2, 2599990EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116745, PR/I, video nadzor, pomocni objekti(3), izlog, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada... više

2.599.990€ (1 768 €/m²)

  • 1470m²

Novi Sad, Centar, Dunavska, 0.5, 30m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123638, I/, uknjizen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski... više

95.000€ (3 166 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Sopot, Ralja, Orovac, 62a, 37000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104581, uknjizen. Dve parcele suma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Vise informacija na:... više

37.000€ (5 €/m²)

  • 6200m²

Novi Sad, Klisanski breg - Odlična spratna kuća ID#3000102

Klisa, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Klisanski breg. Kompletno nameštena kuća spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Lepa i mirna lokacija. Osnova kuće iznosi... više

298.700€ (853 €/m²)

  • 350m²
  • 1.sprat

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 10a, 20000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 111089, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Ralji. Skrece se sa puta ka Parcani a Asfaltni put do placa, struja na ulici,gradska... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Raška, Kopaonik, , 10.0, 600m2, 699000EUR

Kopaonik, Raška

Agencijski ID: 83331, 14a, spratna, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. 600 m2 korisnog prostora Plac... više

699.000€ (1 165 €/m²)

  • 600m²

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodica , 1.5, 46m2, 75000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 121227, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Povrsina stana... više

75.000€ (1 630 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Primućura Žarka, 4.0, 94m2, 120000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada.... više

120.000€ (1 276 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4.0, 160m2, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128512, klima, terasa, uknjizen, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2.... više

450.000€ (2 812 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 81m2, 161000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više

161.000€ (1 987 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Telep, , 2.0, 28m2, 74200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126969, I/VI, lift. Prodaje se 28 m2 dvosoban stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

74.200€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 1/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 8.0, 300m2, 400000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 25319, 2a, spratna, pr+i+ii+iii, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra,... više

400.000€ (1 333 €/m²)

  • 300m²