Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10015 oglasa

Voždovac, Medaković, Mirča Aceva, 4.0, 104m2, 250000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjizen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odlicnoj lokaciji. Blizina TC Stadion... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 3.0, 80m2, 365000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 115844, XV/XVIII, lift, terasa, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

365.000€ (4 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 15/18 spratova

Barajevo, Baćevac, Skojevska, 4.0, 170m2, 190000EUR

Baćevac, Beograd

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

190.000€ (1 117 €/m²)

  • 170m²

Čukarica, Sremčica, Bicin potok, 79a, 293160EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 112173, uknjizen, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

293.160€ (37 €/m²)

  • 7900m²

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 47m2, 161632EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130319, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 46,85 m2, SA PDV FANTASTICAN - LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni... više

161.632€ (3 438 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Drvarska , 2.0, 49m2, 136000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjizen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Žabljak, Žabljak, Iva do, 4.0, 160m2, 420000EUR

Žabljak, Žabljak

Agencijski ID: 126460, 6.6a, spratna, terasa(3), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje... više

420.000€ (2 625 €/m²)

  • 160m²

Barajevo, Meljak, Dalmatinska, 35a, 115500EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise... više

115.500€ (33 €/m²)

  • 3500m²

Barajevo, Guncati, , 5.0, 560m2, 395000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 128229, 10a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

395.000€ (705 €/m²)

  • 560m²

Savski venac, Senjak, Vase Pelagića, 1.0, 318m2, 1200000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 127851, PR/, izlog, klima, novogradnja, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

1.200.000€ (3 773 €/m²)

  • 318m²

Novi Sad, Liman 4, Bulevar Cara Lazara , 42m2, 49000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 102184, uknjizen, montazni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

49.000€ (1 166 €/m²)

  • 42m²

Novi Sad, Rotkvarija, , 2.5, 56m2, 142000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 119262, III/III, klima, terasa, stambena zgrada. Atraktivna lokacija, na samo 2 minuta hoda do pesacke zone u centru grada. Sastoji... više

142.000€ (2 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Senjak, Kozjaćka, 5.0, 121m2, 630000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 112979, II/III, klima, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

630.000€ (5 206 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep, Presernova, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123429, II/, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2.sprat

Sopot, Mala Ivanča, Proleterska, 5.0, 150m2, 47000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:... više

47.000€ (313 €/m²)

  • 150m²

Vračar, Južni bulevar, Trebinjska, 5.0, 94m2, 265000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 119232, I/PK, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta,... više

265.000€ (2 819 €/m²)

  • 5 soba
  • 94m²
  • 1.sprat