Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Dušana Danilovića, 4.0, 105m2, 230000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se cetvorosoban stan u najlepsem planski uredjenom... više

230.000€ (2 190 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača , 56a, 72800EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92942, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

72.800€ (13 €/m²)

  • 5600m²

Voždovac, Jajinci, Milutina Miljkovića, 6.5, 230m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122540, 4a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

250.000€ (1 086 €/m²)

  • 230m²

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Nušićeva, 5.0, 400m2, 250000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 122108, 4.5a, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju izuzetna nekretnina u srcu Mladenovca,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²

Sopot, Drlupa, , 21a, 21600EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119398, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

21.600€ (10 €/m²)

  • 2100m²

Niš, Ćele Kula, , 17.0, 1100m2, 650000EUR

Niš

Agencijski ID: 35366, video nadzor, novogradnja. Lux hotel u Nisu 70m restoran 200m podrum 16 soba Za prenociste. Potkrovlje u sivoj fazi .... više

650.000€ (590 €/m²)

  • 1100m²

Voždovac, Braće Jerković, Torlačka, 1.5, 47m2, 145000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Novi Sad, Futoška, , 2.0, 177m2, 420000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102522, PR/II, pomocni objekti(1), izlog, uknjizen, garaza(4). 4 garaze uracunate u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (2 372 €/m²)

  • 177m²

Čukarica, Velika Moštanica, Živojina Tabakovića, 150a, 180000EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 72661, uknjizen, deljiv, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Front mu je oko 80m do puta. Sve je asfaltirano do samog placa,struja... više

180.000€ (12 €/m²)

  • 15000m²

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 175000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na... više

175.000€ (1 521 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Bar, Dobra Voda, , 4.0, 130m2, 260000EUR

Dobra Voda, Bar

Agencijski ID: 26317, 8a, spratna, 1, struja, uknjizen, cela. 8,2 ara placa. 100m od mora, poluprivatna plaza za miran odmor Kuca na sprat 65m2+65m2... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²

Novi Sad, Grbavica, Bulevar Cara Lazara, 2.0, 53m2, 140400EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127813, II/V, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju kompletno namesten dvosoban stan na Bulevaru Cara Lazara, drugi sprat... više

140.400€ (2 649 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Vardarska, 3.0, 67m2, 185000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 122944, IV/XII, lift(2), terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se prelep trosoban stan u Vardarskoj ulici u blizini Bulevara... više

185.000€ (2 761 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Voždovac, Avala, Put za Markoviće, 37a, 120000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 119196, uknjizen, plac. 35 a poljoprivredno zemljiste plus 2a sume , 3km posle skretanja za Vrcin , dobra lokacija , postoji... više

120.000€ (32 €/m²)

  • 3700m²

Čukarica, Sremčica, Bicin potok, 79a, 293160EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 112173, uknjizen, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

293.160€ (37 €/m²)

  • 7900m²

Čukarica, Sremčica, Miluna Petkovica, 22a, 44000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 116292, uknjizen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam... više

44.000€ (20 €/m²)

  • 2200m²