Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 4.0, 158m2, 476250EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 117002, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 4.0 stan.... više

476.250€ (3 014 €/m²)

  • 4 soba
  • 158m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 73m2, 200000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kucu od 73m2 od... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 73m²

Rakovica, Miljakovac 3, Zapis, 7a, 200000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 74189, uknjizen, plac. Udaljen od stanice 48 200 metara. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

200.000€ (285 €/m²)

  • 700m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Đačkog bataljona, 3.0, 65m2, 127500EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada.... više

127.500€ (1 961 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Grocka, Vrčin, Avalska, 8.0, 450m2, 375000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 51822, 8a, spratna, pr + i, struja, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, renoviran, garaza(3), parking, dvoriste/basta, podrum,... više

375.000€ (833 €/m²)

  • 450m²

Čukarica, Sremčica, Ilije Vukićević , 12a, 25000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122175, uknjizen, deljiv, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

25.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²

Vračar, Kalenić pijaca, Daničareva, 9.0, 430m2, 769000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 27377, 1a, spratna, pr+i+pk, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar,... više

769.000€ (1 788 €/m²)

  • 430m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode stepe , 2.5, 53m2, 163200EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 89390, III/VI, lift, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Samo za kes , moze da se overi kod notara... više

163.200€ (3 079 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Kovilj, , 5.0, 303m2, 210000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjizen, fasada dobra, dvoriste/basta. **PRODAJE SE PORODICNA KUCA U KOVILJU – MIR, PRIRODA... više

210.000€ (693 €/m²)

  • 303m²

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 75m2, 262500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi,... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 1.5, 38m2, 60800EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109218, PR/IV, terasa, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji sa odvojenom spavacom sobom i terasom. Parking. Rok zavrsetka... više

60.800€ (1 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 80a, 120000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 57548, uknjizen, deljiv, plac. Postoji mogucnost kupovine manje ari.Gradski prevoz 105,105 L. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (15 €/m²)

  • 8000m²

Novi Sad, Sajlovo, Ilije Smiljanić, 5.0, 157m2, 319300EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 107120, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan. Prodaje se nova legalizovana kuca... više

319.300€ (2 033 €/m²)

  • 157m²

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 2.0, 70m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Savski venac, Dedinje, Miće Orlovića, 5.0, 900m2, 6000000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 72907, 6a, spratna, pr + i+pk, terasa. Na placu od 6 ari dve kuce sa gradjevinskom dozvolom. Jedna je u grubim radovima gde su... više

6.000.000€ (6 666 €/m²)

  • 900m²

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića, 72m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 72m2, terasa 3.5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban... više

199.900€ (2 776 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 8/17 spratova