Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10015 oglasa

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 75m2, 262500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi,... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 1.5, 38m2, 60800EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109218, PR/IV, terasa, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji sa odvojenom spavacom sobom i terasom. Parking. Rok zavrsetka... više

60.800€ (1 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 80a, 120000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 57548, uknjizen, deljiv, plac. Postoji mogucnost kupovine manje ari.Gradski prevoz 105,105 L. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (15 €/m²)

  • 8000m²

Novi Sad, Sajlovo, Ilije Smiljanić, 5.0, 157m2, 319300EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 107120, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan. Prodaje se nova legalizovana kuca... više

319.300€ (2 033 €/m²)

  • 157m²

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 2.0, 70m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Savski venac, Dedinje, Miće Orlovića, 5.0, 900m2, 6000000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 72907, 6a, spratna, pr + i+pk, terasa. Na placu od 6 ari dve kuce sa gradjevinskom dozvolom. Jedna je u grubim radovima gde su... više

6.000.000€ (6 666 €/m²)

  • 900m²

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Barajevo, Baćevac, Skojevska, 4.0, 170m2, 190000EUR

Baćevac, Beograd

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

190.000€ (1 117 €/m²)

  • 170m²

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića , 4.5, 127m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjizen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata,... više

300.000€ (2 362 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 5.sprat

Obrenovac, Mala Moštanica, Ravanička, 33a, 39600EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91232, struja, uknjizen, deljiv, plac. Direktan izlaz na asfalt Bus stanica na 400m Plac koji se sastoji od livade i vocnjaka,sa... više

39.600€ (12 €/m²)

  • 3300m²

Zvezdara, Vukov Spomenik, , 4.0, 112m2, 300000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 73776, I/III, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

300.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Palilula, Borča, Popova bara nova 1., 8.0, 337m2, 250000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

250.000€ (741 €/m²)

  • 337m²

Tivat, Centar, , 2.0, 68m2, 272560EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72025, III/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

272.560€ (4 008 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Barajevo, Boždarevac, Dragomira Milovanovića Mirka , 12.0, 500m2, 157000EUR

Boždarevac, Beograd

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar,... više

157.000€ (314 €/m²)

  • 500m²

Novi Sad, Grbavica, Doža Đerđa, 4.0, 98m2, 285000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupacnom delu grada. Stan... više

285.000€ (2 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5.sprat