Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Najbolji kvalitet i konfor za najnižu cenu, a proverite šta može još

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

167.630€ (1 802 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Kuća sa placem 14 ari, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno... više

24.000€ (358 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje

Stambeno-poslovna zgrada u samom centru Jovca

Jovac, Okolina, Ćuprija

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi... više

93.000€ (756 €/m²)

  • 123m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

LOKAL NOVI SAD, 92000€

Grbavica, Novi Sad

Agemcikska oznaka 8089656 -CENA 92000 + 3% agencijska provizija. ULIČNI LOKAL /kozmetički salon u radu/ sa galerijom površine 60 m2, uknjižena... više

92.000€ (1 533 €/m²)

  • 60m²

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Plac, površine 5855m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 5855m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

66.500€ (11 €/m²)

  • 5855m²

hitno nov stan cena dogovor ID#5709

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

CUKARICA BANOVO BRDO 273m2 , 464000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banovo brdo, Pozeska, 6.0 poslovni prostor od 273 m2, IV od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

464.000€ (1 699 €/m²)

  • 273m²

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdanova, 1.5, 29m2, 70000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102569 - Cena 150.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep troiposoban stan na Klisi. Stan je dvostrano orijentisan... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Plac, Camurlija 3511 M2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Camurliji, preko puta mlekare Milk House, nekih 500 metara od glavnog puta. Plac je pravougaonog... više

63.500€ (18 €/m²)

  • 3511m²

Plac za industrijsku namenu

Elektronska, Medijana, Niš

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak... više

100.000€ (24 €/m²)

  • 4014m²

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²