Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10003 oglasa

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Nova Detelinara, Branka Bajića, 3.0, 69m2, 215000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Kuća 59m2, 3 ara placa, Barič - 75.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više

75.000€ (1 271 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Parcele manje površine

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tri parcele ukupne površine 25ari, pogodne za različite delatnosti. više

3.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Surčin, Aerodrom Nikola Tesla, Zemljište, 10000ari, 650000 EUR

Surčin, Beograd

Parcela je obuhvaćena Planom detaljne regulacije za kompleks aerodrom Nikola Tesla Beograd. Polovina parcele se nalazi u zoni komercijalnih... više

650.000€ (65 €/m²)

  • 10000m²

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića, Zemljište, 8100ari, 110000 EUR

Barajevo, Beograd

Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Nalazi se na tri katastarske parcele uz... više

110.000€ (13 €/m²)

  • 8100m²

Prostrano poljoprivredno zemljište/Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

*blizu glavnog puta, uska i dugačka parcela. U blizini se nalaze hale i proizvodna postrojenja! više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

Plac 1477 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Ledenoj steni prema Nišavi. Površine 1477 m2. Parcela je pravougaonog oblika na ravnom zemljištu. Uknjižena,... više

11.000€ (7 €/m²)

  • 1477m²

Superluksuzna kuća na Popovici

Sremska Kamenica, Novi Sad

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor... više

1.637.700€ (4 094 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Na prodaju stan 73 m2 u Vrnjačkoj Banji

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan povrsine 73m2 koji je fizički podeljen u dve stambene jedinice, jedan stan koji ima odvojenu spavaću sobu i jedna garsonjera,... više

149.500€ (2 047 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 61m2, 151800EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2... više

151.800€ (2 488 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/4 spratova

Plac 17 ari, Draževac, Obrenovac - 16 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u površini od 17,5 ari, koji se nalazi u Draževcu – opština Obrenovac. Plac poseduje prilaz sa asfaltnog puta, približnih dimenzija... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona, 623m2

Centar, Zrenjanin

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona poslovni prostor, 623m2, PR/2, CG Poslovni prostori u glavnoj pešačkoj zoni! Prvi je površine 403m2, spratnosti... više

800.380€ (1 284 €/m²)

  • 623m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 317240€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093696 Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

317.240€ (2 832 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odličan poslovni prostor/Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine više

350.000€ (1 590 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova