Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Plac u građevinskom području na Vinoračkom putu

Vinorački put, Jagodina

SAMO U HEROLDU! Plac površine 25.90a na Vinoračkom putu. Prilaz placu makadam. Gradska voda je prošla kroz plac. Širina placa uz put je 20m.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno... više

80.000€ (16 €/m²)

  • 4964m²

Stan, Apartman, Soko Banja

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako... više

84.000€ (1 312 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

113.850€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Građevinski plac 34 ara, Jasenak, Obrenovac - 25.000€

Jasenak, Obrenovac, Beograd

Plac se nalazi uz glavni put, lako pristupačan tokom cele godine, a istovremeno dovoljno povučen da pruža mir i privatnost. Blagi nagib koji... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto u garaži ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća 59m2, 3 ara placa, Barič - 75.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više

75.000€ (1 271 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 11,37 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Njiva se nalazi u mirnom kraju Voljavča, sa dobrom pristupačnošću.... više

1.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se lokal u Glavnoj ulici u Kragujevcu

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 59 m2. Nalazi se u Kragujevcu u najužem centru grada u Glavnoj ulici. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Useljiva spratna kuća

Tavrića obori, Jagodina

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje više

180.000€ (1 125 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Atraktivan plac pored puta, na Kopaoniku, kod hotela Junior, 336 m2

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju odličan plac na Kopaoniku, sa dozvoljenom gradnjom i pravilne geometrije, pored glavnog puta iz pravca Brzeća, a... više

41.500€ (123 €/m²)

  • 336m²