Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Plac površine 16 ari, Barič - 11.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskom području ukupne površine 16,11 ari u Bariču, opština Obrenovac, Plac je ravan, pravougaonog oblika, dimenzija... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Stan u izgradnji, 39 m², I sprat – Rvati - 66.300€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Jednoiposoban stan | 1. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan površine 39 m², u modernoj stambeno-poslovnoj... više

66.300€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Plac u Botunju

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom... više

52.500€ (8 €/m²)

  • 6282m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, Kuća, 600m2, 595000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju kuća novije gradnje na Miljakovcu 3, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 505L. Kuća poseduje 2 ulaza a spratnost je P+2+PK i... više

595.000€ (991 €/m²)

  • 600m²

Prodaje se plac pored puta na teritoriji opštine Knjaževac

Jezava, Knjaževac, Knjaževac

Prodaje se parcela pored asfaltnog puta od 2484m2, na teritoriji opštine Knjaževac katastasrske opštine Jalovik Izvor. Parcela je trenutno poljoprivredno... više

11.000€ (4 €/m²)

  • 2486m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 220000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099582, Grbavica, dvoiposoban, 65m2, prvi sprat. Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, blizina Limanske pijace u objektu... više

220.000€ (3 384 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 47m2, 118910 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

118.910€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Hala, Surdulica

Surdulica, Surdulica, Surdulica

Na prodaju hala u Surdulici u industriskoj zoni Belo Polje. Hala se nalazi u prizemlju sa posebnim ulazom površine 616 m2. Osnova hale je 50x11.5m... više

50.000€ (81 €/m²)

  • 616m²
  • Prizemlje

Sokobanja, 56m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana... više

78.400€ (1 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat