Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Šestosobna kuća TEMERIN, 206000€

Temerin, Temerin

Agencijska oznaka 3057037 Uknjižena samostalna kuća, novije gradnje u mirnom delu Temerina. Površina kuće je 240m2, ima dva ulaza, a površina... više

206.000€ (858 €/m²)

  • 240m²

prodaja placa u Grošnici

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 720m²

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 257500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089592 - Uknjižena komforna spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku. Na placu od 700 m2 nalaze se još i letnja kuhinja,... više

257.500€ (1 170 €/m²)

  • 220m²

Kuća Pr+Sp1+Pk

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²
  • /3 spratova

Lokal u strogom centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u strogom centru grada od 40 m2 za 206.000 e. Ugostiteljski lokal koji radi dugo godina na ekstra lokaciji u blizini starog... više

206.000€ (5 150 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Plac 3885m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju plac u građevinskom području, na Hisaru, pogodan za izgradnju vikend ili porodične kuće. Parcela je pravougaonog oblika, nalazi se... više

19.500€ (5 €/m²)

  • 3885m²

Čukarica, Ostružnica, Prote Marka 25, 6a, 27000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 128810, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

27.000€ (45 €/m²)

  • 600m²

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća KAC, 293550€

Kac, Kać

Uknjižena kuća u Kaću na placu od 1056 m2. Kuća ima Sureten, visoko prizemlje i sprat. Suteren se sastoji od dve garaže, radionice, letnje kuhinje,... više

293.550€ (772 €/m²)

  • 380m²

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Plac Draževac, Baljevački put, 15 ari

Draževac, Obrenovac, Beograd

U Draževcu na Baljevačkom putu prodaj se plac od 15 ari sa započetom kućom, temelj i podrum uređeni. Plac je pod blagim padom. Na plac se ulazi... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova