Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Lokal u centru, 330m2, prizemlje

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru. Ukupna površina lokala je 330m2, uknjižene površine 299m2. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovnog objekta i sastoji... više

489.000€ (1 481 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac 59 ari, Obrenovac, Konatice – 26 500€

Konatice, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 59 ari u Konaticama, opština Obrenovac, približnih dimenzija 77x77m. • Plac se nalazi u prelepom... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije 1614 m2

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije, 1614 m2, 42000e. Nalazi se u blizini asfaltnog puta i priključaka na infrastrukturne... više

42.000€ (26 €/m²)

  • 1614m²

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

Plac uz glavni put/Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

* u blizini se nalaze nove kuće *postoji mogućnost gradnje *moguć priključak na struju, vodu... više

105.000€ (10 €/m²)

  • 9936m²

Na prodaju uređeno zemljište spremno za gradnju

Ostrikovac, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac od 7.26 ari, idealan za gradnju novog objekta! Na placu su prethodno bila dva objekta koja su srušena, a zemljište je potpuno... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor, Vožda Karađorđa, 232m2+133m2 podrum

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski poslovni prostor u poslovnoj zgradi na prvom spratu, uknjižene površine 232m2 sa pripadajućim podrumom površine 133m2.... više

417.600€ (1 800 €/m²)

  • 232m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u centru Sokobanje, 31 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 096 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 2/2 spratova

GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

139.000€ (1 597 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5715

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED-MOGUĆE KORIŠĆENJE I ZA

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

299.000€ (1 502 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat