Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka , Lokal, 140m2, 350000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se odlično pozicioniran lokal na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Sastoji se od prizemlja površine 58m2 i povezanog magacinskog prostora... više

350.000€ (2 500 €/m²)

  • 140m²

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Parcela na glavnom putu Ćuprija-Paraćin

Zmič, Ćuprija

Pored glavnog puta Ćuprija-Paraćin više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Karadjordjev trg, Glavna, 4.0, 143m2, 289000 EUR

Karadjordjev Trg, Beograd

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe... više

289.000€ (2 020 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 2/2 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdanova, 1.5, 29m2, 70000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Plac, 2996m2 Barje Čiflik kod Pirota

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju kvalitetna obradiva zemlja, na samo nekoliko kilometara od Pirota i naselja Barje Čiflik, površine 2996m2. Uknjižen, privatna svojina.... više

7.000€ (2 €/m²)

  • 2996m²

Stari grad, Trg Republike, Emilijana Josimovića, Poslovni prostor, 230m2, 8510

Trg Republike, Beograd

Prodaje se odličan poslovni prostor na petom spratu u dobro održavanoj poslovnoj zgradi, u neposrednoj blizini Trga republike. Prostor raspolaže... više

851.000€ (3 700 €/m²)

  • 230m²
  • 5/7 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaje se poslovno-magacinski objekat na Konjarniku

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaje se poslovno - magacinski prostor pogodan za skladistenje robe, za proizvodnju, radionice, servise......Prostor poseduje 2 kancelarije.... više

1.000.000€ (2 222 €/m²)

  • 450m²
  • .sprat

Kuća Kragujevac 400m2, Aerodrom

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu 400m2 novije gradnje, naselje Aerodrom, na placu površine 6 ari. U pitanju su dve kuće površine 250 plus 150m2.... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna Novogradnja u Varvarinu – Prostran Dom iz Snova!

Širi centar, Gradska Lokacija, Varvarin

Na prodaju je tek završena, prostrana kuća od 400m², smeštena na placu od 5.32 ara u širem centru Varvarina. Građena je od kvalitetnih materijala,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Plac na Đurđevom brdu, Ćelijan

Đurđevo brdo, Jagodina

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na Gružanskom jezeru od 77.42 ara

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je... više

79.310€ (10 €/m²)

  • 7742m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat