Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, Garaža, 12m2, 30000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa:... više

30.000€ (2 500 €/m²)

  • 12m²

Kuća, selo Rujište - Ražanj, 3,7ha

Rujište, Ražanj, Ražanj

Na prodaju domaćinstvo u selu Rujište u neposrednoj blizini Ražnja. Ukupna površina placa sa okućnicom ima oko 25 ari, porodični objekat starije... više

31.500€ (0 €/m²)

  • 37005m²
  • Prizemlje

Stan na prodaju

Centar, Paraćin

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada sa prelepim pogledom na grad. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje,... više

72.000€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 111000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1100735. CENA 111 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 41m² na odličnoj lokaciji... više

111.000€ (2 707 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 6/6 spratova

Poslovni prostor 29m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1593

Rvati, Obrenovac, Beograd

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog... više

54.400€ (1 875 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Čenej - Uknjižen plac ID#7000028

Čenej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Čenej. Dva spojena placa ukupne površine 35.971 m2. Na jednom placu veličine 3.319m2 postoji 102m2 objekat/salaš, 87m2 pomoćni objekat... više

381.000€ (10 €/m²)

  • 35971m²

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja, lux, Banovo Brdo, bez provizije, moguć kredit

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Voždovac, Banjica - Crnotravska 75m2

Banjica, Voždovac, Beograd

2.5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 7/20 spratova

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji – Lipar!

Lipar, Jagodina

U ponudi je plac idealne površine i pravilnog oblika, smešten pored puta na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Lipar. Ova pozicija pruža... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela u građevinskom području Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području više

28.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 218m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 4.0, 218m2 (terasa 54m2), 15/25, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzan stan u jednoj od... više

1.600.000€ (7 339 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 15/25 spratova

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska, 50m2

Trg Nikole Pašića, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska lokal, 50m2, prizemlje, CG, klima U ponudi lokal na odličnoj lokaciji, u centru grada, u neposrednoj... više

230.000€ (4 600 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102616 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3%. Prodaje se putpuno renoviran KOMPLETNO NAMEŠTEN klasičan dvosoban... više

180.000€ (3 461 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova