Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Plac na putu za Popovac, građevinsko zemljište, 28 ari

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci... više

29.000€ (10 €/m²)

  • 2800m²

Kuća sa dva ulaza

Kolonija, Jagodina

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo.... više

45.000€ (160 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Na prodaju garaža u Kameničkoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima... više

11.000€ (916 €/m²)

  • 12m²
  • Prizemlje

KUĆA U STAROJ SELENČI

Stara Selenča, Sombor

KUĆA! Prodaje se kuća od čvrstog materijala, uknjižene površine 120m2 na placu od 1.5a. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Za prave ljubitelje prirode – mir i pogled koji leči!

Senjski Rudnik, Okolina, Despotovac

Na prodaju vikendica u Senjskom Rudniku, idealna za sve koji sanjaju o miru, tišini i potpunom skladu sa prirodom. Smeštena na imanju od oko... više

40.000€ (222 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća Krstac-Lučani

Lučani, Lučani, Lučani

Prodaje se kuća od 112m2, selo Krstac kod Lučana. Kuća je novije gradnje, u dva nivoa, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe... više

35.000€ (593 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Plac u Popovcu, na jako dobroj lokaciji

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac u selu Popovac povrsine 1585m2. Plac je pozicioniran pored puta i na mestu gde je planirana izgradnja obilaznice. U neposrednoj... više

33.000€ (20 €/m²)

  • 1585m²

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 142800€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili +++ Agencijska oznaka stana 1100583, Novi Sad, Telep.CENA 142800E + agencijska provizija 3%. Obavezna... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/2 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

24.500€ (1 225 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 195700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija... više

195.700€ (3 057 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Placevi za izgradnju

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju... više

10.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole... Kuća se sastoji od... više

120.000€ (521 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 110000€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 110.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova