Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57750€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e +... više

57.750€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092533- CENA 120.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja.... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova

Raj na Savi - kuća 178 m², 10 ari, Obrenovac, Skela – 150 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje... više

150.000€ (842 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/7 spratova

Na prodaju plac

7. juli, Paraćin

Zemljiste u gradjevinskom podrucju više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102628 CENA 240.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se trosoban KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN stan u Sremskoj Kamenici.... više

240.000€ (3 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova

Placevi različitih veličina, Petlovac,

Karađorđevo brdo, Paraćin

Cena je izražena po aru površine., 1.plac 90m2, 3521/6 2.plac 11,31 ari 3.plac 6,60ari 4.plac 4,70 ari 5.plac 9,40 ari 6.plac 10,11ari 7.plac... više

4.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac Niška Banja, 1037m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog... više

46.350€ (44 €/m²)

  • 1037m²

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Dve kuće u Kragujevcu, pomoćni objekat, naselje Aerodrom plac 1054 m2

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije... više

127.000€ (2 081 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kompletno renovirani stan

Centar, Paraćin

U ponudi trosobni stan niže spratnosti, renoviran, stolarija pvc, grejanje gas, podno. Stan se prodaje sa nameptajem. Stan se sastoji od ulaznog... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • .sprat

PRODAJA, 1.0 STAN - BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova