Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 51m2, 127100EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19... više

127.100€ (2 492 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 3/4 spratova

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo, 4.20a

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo plac/građevinsko zemljište 4.20a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 3.0, 146m2, 423000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više

423.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 146m²
  • 6/21 spratova

Surčin - Vinogradska, 19.1a

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko... više

179.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

TROIPOSOBAN, PORODIČNI STAN 80m², III sprat, FUTOG, NOVI SAD - 128.000€

Futog, Novi Sad

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 157500€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102571 - Cena 157 500 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižena jednoiposoban stan u Petrovaradinu u Starom gradu. Sastoji... više

157.500€ (4 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 86000€

Podbara, Novi Sad

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan. Agencijska oznaka stana 1099895, cena stana je 86.000+3% agencijske... više

86.000€ (2 388 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Šantarovcu

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Valoge više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Plac, Paraćin, 7. juli

7. juli, Paraćin

više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 193000€

Telep, Novi Sad

Telep , ČETVOROSOBAN SA PARKINGOM ! Odlična ponuda. Agencijska oznaka stana 1102058, Novi Sad, Telep, CENA 193000 +agencijska provizija 3% .... više

193.000€ (2 353 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 0.5, 30m2, 75900 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

75.900€ (2 530 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Poljoprivredno zemljište 2, 82 ha, Trstenica, Obrenovac - 36.000€

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 282 ara, u Trstenici kod Obrenovca. Sastoji se od 3 parcele. Udaljenost od asfaltnog puta... više

36.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Zemljište, 3250ari, 45000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3250m²