Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

3.5, Deo Kuće, Komren, Branko Bjegović

Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski... više

75.000€ (742 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u zgradi novije gradnje

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična.... više

79.200€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Suteren/5 spratova

Porodična kuća sa prostranim placem i odličnim položajem

Budžino brdo, Jagodina

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja,... više

160.000€ (733 €/m²)

  • 218m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju trosobni stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

144.200€ (1 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/6 spratova

Kuća 148 m2 + 70 m2, 11.73 ara, Čačak - 115.000€

Lučani

Prodaje se prelepa, spratna kuća ukupne površine 148 m2 + 70 m2 pomoćni objekat, sve na placu od 11.73 ara. Sastoji se iz 3 etaže i to: suteren,... više

115.000€ (777 €/m²)

  • 148m²
  • /3 spratova

KUĆA JOSIĆKO NASELJE

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 2709 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više

55.000€ (20 €/m²)

  • 2709m²

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Vikend kuća, naselje Đuriselo - 45 m2 stambeni i 45 m2 podrumski deo, plac 18

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji... više

38.200€ (848 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 23 ara, Ratari, Obrenovac - 1

Ratari, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 23 ara, koji se vodi kao poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu. Nalazi se u mestu Ratari, na samo 8 km od... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Bar - Dobre vode, pogled na more

DOBRA VODA, Bar

Uknjižena, odmah useljiva kuća sa pogledom na more (sa gornje terase i ne postoji mogućnost da neko zagradi pogled), dvorištem, asfaltnim prilazom... više

62.000€ (775 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Kuća 197 m² u Miloševu, Jagodina

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više

98.500€ (500 €/m²)

  • 197m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 222480€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089852 - Uknjižena dvojna kuća na Telepu u mirnoj ulici ne daleko od Futoškog puta. U prizemlju dnevna soba , kuhinja... više

222.480€ (1 711 €/m²)

  • 130m²

Trosobna kuća BEOCIN, 82400€

Banostor - Andrevlje, Beočin

Agencijska oznaka 3090044 - Uknjižena vikendica u prelepoj oazi zelenila. Prizemlje dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Na spratu dve spavaće... više

82.400€ (1 043 €/m²)

  • 79m²

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat