Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Stambeno-poslovna zgrada u samom centru Jovca

Jovac, Okolina, Ćuprija

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi... više

93.000€ (756 €/m²)

  • 123m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

108.544€ (2 087 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/10 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

BARAJEVO TREBEZ 393m2 , 2T , 450000e

Trebez, Barajevo, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista,... više

450.000€ (1 145 €/m²)

  • 393m²

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED-MOGUĆE KORIŠĆENJE I ZA

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

299.000€ (1 502 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Kuća 59m2, 3 ara placa, Barič - 75.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više

75.000€ (1 271 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Plac u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla, 2641m2, Plac je ravan, građevinsko zemljište, pravougaonog je oblika, Nalazi u delimično naseljenom... više

48.000€ (18 €/m²)

  • 2641m²

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Plac, Vikend naselje Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u vikend naselju Popovac (u pravcu prema Trupalu). Od glavnog asfaltiranog puta udaljen je nekih 300 m. Sastoji se od dve... više

24.000€ (5 €/m²)

  • 4038m²

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka , Lokal, 140m2, 350000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se odlično pozicioniran lokal na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Sastoji se od prizemlja površine 58m2 i povezanog magacinskog prostora... više

350.000€ (2 500 €/m²)

  • 140m²

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Aranj Janoša, 3.0, 60m2, 215000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen... više

215.000€ (3 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 6.sprat

Na prodaju plac na glavnom putu Ćuprija-Supska

Supska, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac površine 50 ari na glavnom putu za Supsku. Nalazi se u građevinskom područiju. Ukoliko želite da pogledate plac sa nekim od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 42 ara, Barič, Obrenovac - 42.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²