Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10006 oglasa

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica -1 ha i 86

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica,, površine 1 ha i 86 ari, po ceni od 21.000 eura. Zemljište čine... više

21.000€ (1 €/m²)

  • 18600m²

Oglas

Vrnjačka Banja

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji,... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

102.300€ (1 550 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Plac pogodan za gradnju, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

LOKAL NOVI SAD, 92000€

Grbavica, Novi Sad

Agemcikska oznaka 8089656 -CENA 92000 + 3% agencijska provizija. ULIČNI LOKAL /kozmetički salon u radu/ sa galerijom površine 60 m2, uknjižena... više

92.000€ (1 533 €/m²)

  • 60m²

Lokal za trgovinu

Kajsijar, Jagodina

Poslovni objekat idealan za trgovinu. više

18.000€ (900 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRELEPO RENOVIRAN STAN NA GLAVNOJ ULICI

Centar, Sombor

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan... više

103.000€ (1 131 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

Odličan lokal u centru, 58m2

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u... više

94.430€ (1 628 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Surčin - Vinogradska, 19.1a

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko... više

179.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Plac u Voljavču

Voljavče, Okolina, Jagodina

U blizini se nalaze stambeni objekti, idealan je za gradnju kuće, magacina ili poslovnog -proizvodnog prostora u okolini Jagodine više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²