Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10006 oglasa

Voždovac, Pinosava, Pinosava, Zemljište, 850ari, 55000 EUR

Pinosava, Beograd

Voždovac, Pinosava, parcela od 8.5 ari, građevinsko zemljište. Lokacijski se nalazi u donjem delu naselja na oko 2,5 km od skretanja za Avalu... više

55.000€ (64 €/m²)

  • 850m²

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

94.735€ (1 894 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 3.sprat

SALONSKI STAN NA STAPARSKOM PUTU

Mlake, Sombor

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna... više

89.000€ (855 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se lokal u Glavnoj ulici u Kragujevcu

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 59 m2. Nalazi se u Kragujevcu u najužem centru grada u Glavnoj ulici. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1001208

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji... više

112.160€ (3 505 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju plac 2649m2 - Bulevar Nikole Tesle

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac, gradsko gradjevinsko zemljište površine 2649m2 blizu nove lokacije za autobusku stanicu. Plac se nalazi na glavnom putu, na... više

820.000€ (309 €/m²)

  • 2649m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

Kuća u Kragujevcu

Kozujevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća površine 72m2 na placu od 11.60 ari . Nalazi se u Kozujevu na 5 km udaljenosti od centra grada, u parkovskom okruženju obzirom... više

62.000€ (861 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje

Plac u Proseku, 1601 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Proseku, 1601 m2. Nalazi se sa desne strane magistralnog puta Niš i Dimitrovgrad, u blizini asfaltnog puta. Teren je blago... više

15.000€ (9 €/m²)

  • 1601m²

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Poljoprivredno zemljište - Zmič

Zmič, Ćuprija

Poljoprivredno zemljište površine 66 ari pogodno za obradu i sadnju bilo koje vrste. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

7.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Višnjička banja, Todora Manojlovića, Zemljište, 433ari, 250000 EU

Višnjička Banja, Beograd

Prodaje se građevinska parcela površine 4,33 ara u najlepšem delu naselja Višnjička banja, sa predivnim pogledom na Dunav. Dozvoljena je gradnja... više

250.000€ (577 €/m²)

  • 433m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

60.950€ (1 792 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/2 spratova

Stan, Apartman, Soko Banja

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako... više

84.000€ (1 312 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje