Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Kuća u Stanovu, sa odličnim placem

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća... više

150.000€ (555 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Nova Detelinara, Branka Bajića, 3.0, 69m2, 215000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac 3885m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju plac u građevinskom području, na Hisaru, pogodan za izgradnju vikend ili porodične kuće. Parcela je pravougaonog oblika, nalazi se... više

19.500€ (5 €/m²)

  • 3885m²

Zemun, Batajnica, Široki put, Zemljište, 5831ari, 170000 EUR

Batajnica, Beograd

Zemljište na glavnom putu, vodi se kao građevinsko zemljište. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 77144. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

170.000€ (29 €/m²)

  • 5831m²

Poljoprivredno zemljište u Šantarovcu

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Valoge više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101844, cena nekretnine je 320.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 112 m2, troiposoban, drugi sprat. Izuzetan... više

320.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 112m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Plac, Sutomore, Zankovići

Sutomore, Sutomore, Sutomore

Na prodaju odličan plac na potezu Zankovići iznad Sutomora. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama i apartmanima, blizu je hotel... više

52.000€ (103 €/m²)

  • 503m²

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Kompletno domaćinstvo sa izlazom na dve ulice

Jovac, Okolina, Ćuprija

Prodaje se porodična kuća u selu Jovac, svega nekoliko minuta vožnje od Ćuprije. Idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske buke i uživaju... više

20.000€ (250 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Plac 17 ari, Draževac, Obrenovac - 16 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u površini od 17,5 ari, koji se nalazi u Draževcu – opština Obrenovac. Plac poseduje prilaz sa asfaltnog puta, približnih dimenzija... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Plac u Merošini

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju plac u opštini Merošina, u neposrednoj blizini međunarodnog puta E80, auto servisa Zečević i mlina Timotijević. Plac je površine... više

5.000€ (4 €/m²)

  • 1143m²

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora, 39m2

Zova, Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom... više

68.500€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova