Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Savski venac, Senjak - Žanke Stokić, 245m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Žanke Stokić kuća, 245m2, SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

1.200.000€ (4 897 €/m²)

  • 245m²
  • Prizemlje/2 spratova

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

Prodaje se placevi na Čonopljanskom putu, ukupne površine 2.224m2, koji se sastoje od dva zasebna placa. - prvi plac površine 1083m2,širine... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

KOSMAJ, BABE 19 HEKTARA KULTIVISANOG ZEMLJISTA

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na ovo imanje se dolazi asfaltiranim ulicama. Delovi ovog imanja su pod vocem, sumom, livadama I sve predstavlja jedinstvenu celinu. Jednim... više

1.500.000€ (7 €/m²)

  • 190000m²

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

STAN-TROSOBAN-1 SPRAT-SOMBOR

Centar, Sombor

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na vrhunskoj lokaciji,na samo 5 minuta od pešačke zone,prodaje se komforan i svetao stan od 89m2 na prvom spratu.Stan... više

141.200€ (1 586 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 1/1 spratova

Petosobna kuća KAC, 293550€

Kac, Kać

Uknjižena kuća u Kaću na placu od 1056 m2. Kuća ima Sureten, visoko prizemlje i sprat. Suteren se sastoji od dve garaže, radionice, letnje kuhinje,... više

293.550€ (772 €/m²)

  • 380m²

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

Odlična porodična kuća, 200 m2

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život.... više

200.000€ (1 000 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan u kući u blizini Pravnog fakulteta sa dvorištem i garažom

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

150.000€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla , 3.0, 60m2, 195000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona, 623m2

Centar, Zrenjanin

Zrenjanin - CENTAR, pešačka zona poslovni prostor, 623m2, PR/2, CG Poslovni prostori u glavnoj pešačkoj zoni! Prvi je površine 403m2, spratnosti... više

800.380€ (1 284 €/m²)

  • 623m²
  • Prizemlje/2 spratova

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

Pećinci, Pećinci, Sremska 16, 110a, 270000EUR

Pećinci, Pećinci

Agencijski ID: 132308, uknjizen, njiva. Na prodaju njiva II klase povrsine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u gradjevinskom podrucju.... više

270.000€ (24 €/m²)

  • 11000m²

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje