Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Kompletno opremljeno imanje 82 ara – dve kuće, bazen, ribnjaci, vinograd!

Senje, Okolina, Ćuprija

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode,... više

130.000€ (433 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 142m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Kuća, poslovni prostor, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična kuća, bez ulaganja u centru Prokuplja. Površina kuće je 286m2 i po strukturi je P+ I + PK. Stambeni objekat je projektovan... više

310.000€ (1 083 €/m²)

  • 286m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Stan u mirnom delu grada-izuzetno povoljan

Budžino brdo, Jagodina

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevnog boravka,izdvojene kuhinje,kupatila,toaleta,dva hodnika koja su iskorišćena... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • vp/2 spratova

Plac u Petrovčiću od 10 ari

Petrovčić, Surčin, Beograd

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 28m2 + terasa 7m2

Lion, Zvezdara, Beograd

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više

119.000€ (4 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Kuća NOVI SAD, 412000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Uknjizena kuca kvalitetne gradnje ( sendvic zid ) na Novom naselju. P+Pk povrsine 396 m2 sa izdvojenim uknjizenim objektom povrsine 37 m2 u... više

412.000€ (949 €/m²)

  • 434m²

Stara pazova, Nova Pazova, -, Zemljište, 37181ari, 2230860 EUR

Nova Pazova, Stara Pazova

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište... više

2.230.860€ (60 €/m²)

  • 37181m²

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

DVE SPAVAĆE SOBE NA 46 m² + GARSONJERA — STRELIŠTE, JAGODINA!

Strelište, Jagodina

Na prodaju izuzetno funkcionalan stan u mirnom i porodičnom naselju Strelište, idealan izbor za one koji žele mir, zelenilo i sve na dohvat... više

51.500€ (1 119 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/1 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Novi Sad, Liman 1, , 0.5, 16m2, 60000EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA... više

60.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 16m²
  • 11/11 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se plac u Jagodnjaku

Jagodnjak, Paraćin

Prodajemo plac pravilnog oblika u mirnoj ulici u Jagodnjaku ,moguce prikljucenje vode i struje. Moguće korigovanje cene više

32.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gložani - Silos sa mlinskom zgradom ID#8000029

centar, Bački Petrovac, Bački Petrovac

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga... više

257.500€ (539 €/m²)

  • 477m²
  • Prizemlje/2 spratova