Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

PALILULA VISNJICKA BANJA 263m2 , 2T , 340000e

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Visnjicka banja, Slanacki put, 6.0 kuca od 263 m2 sa 2 terase, na placu od 5.14 ari, PR + I, eg, brzo... više

340.000€ (1 292 €/m²)

  • 263m²

Plac u Mijatovcu na lepom mestu!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Na lepom mestu ka Moravi, prodajemo plac pravilnog oblika, sa priključkom za vodu. Informacije: 064/8312-081 064/8312-064 Posetite nas:... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 3.0 STAN, MEDAKOVIC, ZVEZDARA

Medakovic, Zvezdara, Beograd

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost... više

169.000€ (1 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • 3.sprat

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Plac 935m2, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 935m2, u Popovcu, gradsko građevinsko zemljište. Plac se nalazi u blizini Nišave . U blizini su parcele sa kojih se eksplotiše... više

11.350€ (12 €/m²)

  • 935m²

Donja Trnava, plac, 6314 m2

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u naselju Donja Trnava površine 6314 m2, građevinsko zemljište. Plac se nalazi u Donjoj Trnavi. Izlazi na asfaltni put.... više

63.000€ (9 €/m²)

  • 6314m²

NA PRODAJU – POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju njiva (poljoprivredno zemljište) površine 4,20 ara, u selu Voljavče, opština Jagodina. Pogodno za obradu zemljišta i druge poljoprivredne... više

1.150€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Plac u Korićanima od 33,58 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3358m²

Petrovaradin, Zanoš - Plac ID#7000081

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Zanoš. Plac se nalazi na izlazu iz Petrovaradina preme Sremskim Karlovcima, u blizini kasarne. Veličina placa 1.350m2. Front 20m.... više

41.200€ (30 €/m²)

  • 1350m²

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Zemun - centar, 82m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun - centar poslovni prostor, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno... više

310.000€ (3 780 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Zemljiste za gradnju

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju odredjenih kultura. više

37.200€ (124 €/m²)

  • 300m²

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Objekat turizma sa placem, Borsko jezero

Borsko jezero, Bor, Bor

Na prodaju objekat turizma ukupne površine 250m2 u sklopu koga su: 7 kategorisanih apartmana, jedna brvnara, vešernica sa kupatilom i kiosk... više

310.000€ (1 240 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća NOVI SAD, 257500€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089915- Kuća na Avijaciji, uknjižena na 96m2 u prirodi ima 150m2 ima garazu,.Ne može putem kredita samo keš, Za više inf,,064-823-6605... više

257.500€ (1 514 €/m²)

  • 170m²