Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Plac na putu za Popovac, građevinsko zemljište, 28 ari

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci... više

29.000€ (10 €/m²)

  • 2800m²

Novogradnja u Sokobanji, 1.5, 37.22 m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 37,22 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog... više

70.930€ (1 917 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100902 - Prodaje se uknjižena garsonjera na Grbavici ,bez tereta i zabeležbi. Stan se prodaje sa kuhinjom, i dvorišno je... više

185.000€ (2 681 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Seoska banatska kuća

Kumane, Novi Bečej, Zrenjanin

Tradicionalna dužna seoska kuća useljiva sa kompletnim pokućstvom može i preko konkursa veliko dvorište i bašta sa voćem više

17.000€ (170 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Stambeno-poslovni objekat u centru Rekovca po ceni 300eur/m2

Centar, Rekovac

Veliki stambeno poslovni objekat se nalazi u samom centru Rekovca u glavnoj ulici. Kompletna celina se sastoji iz prizemnog dela sa vise soba... više

78.000€ (312 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Niška Banja, Niš, Prva Kutina

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 3662 m2 u Prvoj Kutini. Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge... više

126.000€ (34 €/m²)

  • 3662m²

PRODAJA, 1.0 STAN - BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

IZUZETAN STAN NA VRACARU-156M2 SA PRIVATNOM TERASOM

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Njegosevoj ulici na Vracaru, u ponudi je izuzetan stan sa mansardom i velikom krovnom terasom ukupne povrsine 156m2.... više

450.000€ (4 245 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 106m²
  • 6.sprat

Na prodaju kompletno renoviran stan od 32 m² – idealan za moderan gradski ž

Kružni tok, Ćuprija

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Na prodaju plac

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 9a u mestu Voljavče kod Jagodine. više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor - hala,magacin,trgovina, 713 m2, plac 2.273 m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kvalitetan poslovni prostor u Merošini, na odličnoj, pristupačnoj lokaciji kod glavnog puta Niš - Prokuplje, pogodan... više

290.000€ (406 €/m²)

  • 713m²
  • Prizemlje

Kuća Vlasotince

Vlasotince, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251... više

52.000€ (485 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska, 390m2

Zelena avenija, Zemun, Beograd

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska kuća, 390m2, PR+I, TA, interfon, podrum, parking, garaža, struja, plac 5,44 ari U prilici smo da vam ponudimo... više

870.000€ (2 230 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova