Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jedinstvena kuća uz Resavsku pećinu – prirodni luksuz u srcu budućeg Nacio

Jelovac, Okolina, Despotovac

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske... više

190.000€ (855 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.950€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Na prodaju lokal pored hotela Petrus

Centar, Paraćin

Prodajemo lokal na izuzetnoj lokaciji. Dobar je kao investicija jer je izdat sve vreme. Poseduje sopstveno grejanje-kotao na struju. Za više... više

70.000€ (833 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat

Stan 51 m2, drugi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

104.436€ (2 047 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

Objekat turizma sa placem, Borsko jezero

Borsko jezero, Bor, Bor

Na prodaju objekat turizma ukupne površine 250m2 u sklopu koga su: 7 kategorisanih apartmana, jedna brvnara, vešernica sa kupatilom i kiosk... više

310.000€ (1 240 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Lion, Preševska, Lokal, 190m2, 420000 EUR

Lion, Beograd

Odličan lokal u novogradnji, kvalitetan, dva ulaza, pdregrađen na dva dela - 140m2 + 50m2, keramičke podne ploče, klima, trostrasno orijentisan,... više

420.000€ (2 210 €/m²)

  • 190m²

Na prodaju kuća u Ćupriji

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju kuća površine 64 m2 na placu od 12.29 ari. Plac je prostran i pogoduje izgradnji poslovnog prostora različite namene. Ukoliko želite... više

70.000€ (1 093 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Na prodaju plac na Čegarskom putu, 2963m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Čegrskom putu, površine 2963m2, Uknjizen kao poljoprivredno zemljiste podnet zahtev u katastru za promenu namene iz poljoprivrednog... više

149.000€ (50 €/m²)

  • 2963m²

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN-TROSOBAN-1 SPRAT-SOMBOR

Centar, Sombor

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na vrhunskoj lokaciji,na samo 5 minuta od pešačke zone,prodaje se komforan i svetao stan od 89m2 na prvom spratu.Stan... više

141.200€ (1 586 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Prodaje se parcela 1ha i 12ari , u blizi Čamurliskog puta

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela velike površine 11232m2, nalazi se u blizini Čamurliskog puta. Sa svih strana parcela ima prilazne puteve pa je moguće raditi... više

105.000€ (9 €/m²)

  • 11232m²

Parcele za izgradnju kuća u Panjevačkom Ritu gradska lokacija Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 1477 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Ledenoj steni prema Nišavi. Površine 1477 m2. Parcela je pravougaonog oblika na ravnom zemljištu. Uknjižena,... više

11.000€ (7 €/m²)

  • 1477m²

Vikendica 260m2 na izletištu Bojanine vode, idealna za život van grada

Gornja Studena, Niška banja, Niš

Prodaje se vikendica-porodična kuća površine 260m2 na placu od 1611m2 na izletištu Bojanine vode, na 20ak km od Niša, u prelepom, prirodnom... više

206.000€ (792 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje