Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9958 oglasa

Stan u kući na Levču od 72m2 na gradskoj lokaciji po ceni jednosobnog stana

Levač, Jagodina

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Lokal u strogom centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u strogom centru grada od 40 m2 za 206.000 e. Ugostiteljski lokal koji radi dugo godina na ekstra lokaciji u blizini starog... više

206.000€ (5 150 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje

Plac, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno... više

80.000€ (16 €/m²)

  • 4964m²

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića, Zemljište, 8100ari, 110000 EUR

Barajevo, Beograd

Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Nalazi se na tri katastarske parcele uz... više

110.000€ (13 €/m²)

  • 8100m²

Sremska Kamenica, Paragovo - Plac ID#7000085

Paragovo, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica – Paragovo (granica sa Popovicom). Predstavljamo odličan plac ukupne površine 2.951m2 sa pogledom na Novi Sad, Dunav i Frušku... više

401.700€ (136 €/m²)

  • 2951m²

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57750€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e +... više

57.750€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje, 175m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na... više

250.000€ (1 428 €/m²)

  • 175m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Hit ponuda, poslovni prostor u centru, Jagodina

Centar, Jagodina

Prodaje se plac od 31,26 ari sa 2300m2 u objektima u jagodini (na 800m od centra grada,pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici,... više

750.000€ (326 €/m²)

  • 2300m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaje se stambena jedinica u mirnom naselju Jagodine – spremna za useljenje

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je... više

55.000€ (859 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Lebina, Okolina, Paraćin

Na prodaju dve parcele u Lebini od kojih je jedna povšina 1.023a a druga 28.18a više

7.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova