Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185900€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102308 . Cena 186.000e + 3% agencijska provizija. Oglašavamo prodaju prelepog stana koji se sastoji od prostrane dnevne... više

185.900€ (3 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Na prodaju parcela u Gabrovcu površine 2084m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite... više

3.100€ (1 €/m²)

  • 2084m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 98000€

Grbavica, Novi Sad

više

98.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Dve kuće se nalaze na placu površine 5.22 ari. Kuća od 85m2, sastoji se iz hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila... više

148.000€ (688 €/m²)

  • 215m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Plac, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa.... više

11.000€ (29 €/m²)

  • 371m²

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 935m2, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 935m2, u Popovcu, gradsko građevinsko zemljište. Plac se nalazi u blizini Nišave . U blizini su parcele sa kojih se eksplotiše... više

11.350€ (12 €/m²)

  • 935m²

PALILULA BORCA 28000m2 , 499000e

Borca, Palilula, Beograd

Borca, plac od 280 ari, uknjizen 1/1. Struja i voda na placu. Uknjizeno zemljiste pod objektom 88 m2. U ponudi imamo veliki plac pravilnog... više

499.000€ (17 €/m²)

  • 28000m²

Parcela na glavnom putu Ćuprija-Paraćin

Zmič, Ćuprija

Pored glavnog puta Ćuprija-Paraćin više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 3.5, 80m2, 237000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više

237.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova