Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001114

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni... više

133.385€ (3 811 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Zlatibor, Čajetina - Narcisa, 900m2

Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Narcisa ugostiteljski objekat, 900m2 (terase), PR+3, CG/nafta/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda,... više

1.400.000€ (1 555 €/m²)

  • 900m²
  • Prizemlje/4 spratova

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Kalenovac, Okolina, Jagodina

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je... više

31.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Surčin - Vinogradska, 19.1a

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko... više

179.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, centar - Nušićeva, 310m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Nušićeva PP, 310m2, 2/2, CG, telefon U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovni prostor na prometnoj lokaciji u Nušićevoj... više

610.000€ (1 967 €/m²)

  • 310m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odlična dvosobna nekretnina,svetla, udobna, luksuzna sa divnom terasom od 20m2 u novijoj zgradi. Agencijska oznaka stana 1098759, cena stana... više

160.000€ (2 424 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

-Parcela na glavnom putu

Paraćin

-Parcela se nalazi na glavnom putu prema fabrici Transkop! -Moguća je kupovina i parcele od 74,11a više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Kuća 219 m² u Međulužju na 3km od Selters banje

Međulužje, Mladenovac, Beograd

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više

150.000€ (684 €/m²)

  • 219m²
  • 1.sprat

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova