Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9958 oglasa

Benzinska pumpa sa restoranom

Svrljig, Svrljig, Svrljig

Na prodaju benzinska pumpa sa restoranom u Svrljigu. Objekat je u radu , raspolaže opremom za poslovanje po najnovijim zakonima za prodaju naftnih... više

200.000€ (961 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac, površine 3579 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. U blizini Toponičkog puta. Ukupna površina placa je 3579m2. Velika parcela pogodna za neku... više

29.000€ (8 €/m²)

  • 3579m²

Na prodaju garaža u Kameničkoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima... više

11.000€ (916 €/m²)

  • 12m²
  • Prizemlje

✨ Garsonjera 35 m² – naselje Rvati ✨ 59.150€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zamišljate svoj kutak mira ili pametnu investiciju? Garsonjera od 35 m² u prizemlju, sa francuskim balkonom, čeka na Vas. Useljenje planirano... više

59.150€ (1 690 €/m²)

  • soba
  • 35m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Plac 15a u Panjevačkom Ritu, Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u naselju Panjevački Rit. Plac se nalazi na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, što ga čini odličnim izborom za različite... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, LOKAL NA EKSKLUZIVNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA

Terazije, Stari Grad, Beograd

Prodajemo uredjen poslovni prostor od 82m2 , smesten u suterenu stambeno - poslovne zgrade na izuzetnoj lokaciji – izmedju Trga republike I... više

190.000€ (2 317 €/m²)

  • 82m²

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.5, 47m2, 166000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću... više

166.000€ (3 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve... više

125.000€ (2 272 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Plac u Ćupriji, naselje Minel

Minel, Ćuprija

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova