Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9959 oglasa

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Kuća za rušenje sa velikim placem na odličnoj lokaciji u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Poljoprivredno zemljište 26 ari, Veliko Polje, Obrenovac - 30.000€

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Detelinara, Novi Sad

Cena stana 120,000 eu+ 3% agencijske provizije. Uknijžen dvosoban stan na Detelinari. Odličan raspored sa komotnim sobama i odvojenom kuhinjom.... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Pantelej 33m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više

73.000€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/4 spratova

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade, Plac 43a

Kosmaj, Beograd

Beograd-Kosmaj, Drlupa, Živanove Livade Plac 43a Na prodaju atraktivno zemljište površine 43 ara, smešteno u naselju Drlupa na Kosmaju, na nadmorskoj... više

51.000€ (11 €/m²)

  • 4328m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju plac, površine765 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 765m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 765m²

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Surčin - Dobanovci, industrijska zona 2.3 hektara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Plac u industrijskoj zoni površine 229 ari sa širinom fronta 232 metra. Udaljenost do izlaza na auto put 1.5 kilometara. Dozvoljena gradnja... više

915.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U INDUSTRIJSKOJ ZONI! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA ODLIČNOJ LOKACIJI!

Okolina, Sombor

PLAC! 427a! GRAĐEVINSKO ZEMLIŠTE! Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 427a, u industrijskoj zoni na odličnoj lokaciji, nedaleko... više

299.980€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA U STAROJ SELENČI

Stara Selenča, Sombor

KUĆA! Prodaje se kuća od čvrstog materijala, uknjižene površine 120m2 na placu od 1.5a. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

DVOSOBAN STAN OD 50m2 U VISOKOM PRIZEMLJU

Bolnica, Ćuprija

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost.... više

49.000€ (980 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova