Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9958 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Terazije - Balkanska, 20m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme.... više

55.000€ (2 750 €/m²)

  • 20m²
  • vp/2 spratova

Plac na Koloniji od 8a

Kolonija, Jagodina

Prodaje se plac na Koloniji od 8 ari. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Surčin, Aerodrom Nikola Tesla, Zemljište, 10000ari, 650000 EUR

Surčin, Beograd

Parcela je obuhvaćena Planom detaljne regulacije za kompleks aerodrom Nikola Tesla Beograd. Polovina parcele se nalazi u zoni komercijalnih... više

650.000€ (65 €/m²)

  • 10000m²

BARAJEVO TREBEZ 393m2 , 2T , 450000e

Trebez, Barajevo, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista,... više

450.000€ (1 145 €/m²)

  • 393m²

Kuća u Tešici, plantaža lešnika

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Nesvakidašnja ponuda. Na prodaju kuća sa okućnicom i plantaža lešnika u selu Tešica, Aleksinac. Kuća ima oko 195m2 (109m2 u osnovi, P+PK),... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Barič, Obrenovac - 15.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se plac na Deninom brdu

Denino brdo, Kragujevac

Prodaje se plac površine 7,69a u građevinskom području u naselju Denino brdo. Na placu ne postoje priključci, ali svi priključci prolaze pored... više

38.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića, Zemljište, 8100ari, 110000 EUR

Barajevo, Beograd

Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Nalazi se na tri katastarske parcele uz... više

110.000€ (13 €/m²)

  • 8100m²

Petosoban stan SREMSKA KAMENICA, 356640€

Popovica, Sremska Kamenica

više

356.640€ (2 584 €/m²)

  • 5 soba
  • 138m²
  • 2/3 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Plac na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se plac na Djurdjevom brdu površine 40a. više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Pećinci, Sremska 16, 110a, 270000EUR

Pećinci, Pećinci

Agencijski ID: 132308, uknjizen, njiva. Na prodaju njiva II klase povrsine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u gradjevinskom podrucju.... više

270.000€ (24 €/m²)

  • 11000m²

Prodaja placa-izlaz iz Jagodina-glavni put

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju plac površine 30 ari (3.000 m²), nalazi se na glavnom putu, na izlazu iz Jagodine, sa odličnom vidljivošću i pristupom direktno sa... više

305.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova