Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više
140.000€ (3 414 €/m²)
Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji... više
38.200€ (848 €/m²)
Zova, Okolina, Zlatibor
Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom... više
68.500€ (1 756 €/m²)
Ribare, Okolina, Jagodina
* u blizini se nalaze nove kuće *postoji mogućnost gradnje *moguć priključak na struju, vodu... više
105.000€ (10 €/m²)
Đurđevo brdo, Jagodina
Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. više
6.500€ 0 €/m²)
Ledena stena, Palilula, Niš
Na prodaju poljoprivredno zemljište na Ledenoj steni prema Nišavi. Površine 1477 m2. Parcela je pravougaonog oblika na ravnom zemljištu. Uknjižena,... više
11.000€ (7 €/m²)
Soko banja, Soko Banja, Sokobanja
Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više
150.000€ (649 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više
141.500€ (2 210 €/m²)
Jasle, Kopaonik, Kopaonik
Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više
154.700€ (1 611 €/m²)
Guča, Guča, Lučani
Na prodaju zemljište u Guči od 2,8 hektara . Zemljište se nalazi u brdu iznad Guče. Šumsko zemljište je 2601m2, a ostalo je poljoprivredno... više
9.000€ (0 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, za poslovnu namenu, pravougaonog oblika ukupne površine 3.669 m2 sa izlaskom... više
68.600€ (18 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više
950.000€ (3 974 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više
401.700€ (3 043 €/m²)
Centar, Ćuprija
Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više
65.000€ (984 €/m²)
Đurđevo brdo, Jagodina
Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. više
45.000€ (11 €/m²)
Krajić, Ćuprija
Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više
4.260€ 0 €/m²)
Voljavče, Okolina, Jagodina
Na prodaju njiva (poljoprivredno zemljište) površine 4,20 ara, u selu Voljavče, opština Jagodina. Pogodno za obradu zemljišta i druge poljoprivredne... više
1.150€ 0 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više
120.000€ (2 926 €/m²)