Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više
88.400€ (3 048 €/m²)
Terazije, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme.... više
55.000€ (2 750 €/m²)
Kolonija, Jagodina
Prodaje se plac na Koloniji od 8 ari. više
10.000€ 0 €/m²)
Surčin, Beograd
Parcela je obuhvaćena Planom detaljne regulacije za kompleks aerodrom Nikola Tesla Beograd. Polovina parcele se nalazi u zoni komercijalnih... više
650.000€ (65 €/m²)
Trebez, Barajevo, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista,... više
450.000€ (1 145 €/m²)
Tešica, Aleksinac, Aleksinac
Nesvakidašnja ponuda. Na prodaju kuća sa okućnicom i plantaža lešnika u selu Tešica, Aleksinac. Kuća ima oko 195m2 (109m2 u osnovi, P+PK),... više
250.000€ (625 €/m²)
Zlatibor
-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više
66.600€ (1 800 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više
158.190€ (1 777 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele... više
15.000€ 0 €/m²)
Denino brdo, Kragujevac
Prodaje se plac površine 7,69a u građevinskom području u naselju Denino brdo. Na placu ne postoje priključci, ali svi priključci prolaze pored... više
38.000€ 0 €/m²)
Barajevo, Beograd
Lep plac na odličnoj lokaciji, u zoni građevinskog zemljišta, na samo dva minuta od centra Barajeva. Nalazi se na tri katastarske parcele uz... više
110.000€ (13 €/m²)
Kalenić pijaca, Vračar, Beograd
Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više
579.888€ (2 973 €/m²)
Đurđevo brdo, Jagodina
Prodaje se plac na Djurdjevom brdu površine 40a. više
40.000€ 0 €/m²)
Pećinci, Pećinci
Agencijski ID: 132308, uknjizen, njiva. Na prodaju njiva II klase povrsine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u gradjevinskom podrucju.... više
270.000€ (24 €/m²)
Sarina Međa, Jagodina
Na prodaju plac površine 30 ari (3.000 m²), nalazi se na glavnom putu, na izlazu iz Jagodine, sa odličnom vidljivošću i pristupom direktno sa... više
305.000€ 0 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više
142.000€ (4 303 €/m²)