Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Kuća Kragujevac 400m2, Aerodrom

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu 400m2 novije gradnje, naselje Aerodrom, na placu površine 6 ari. U pitanju su dve kuće površine 250 plus 150m2.... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Barič, Obrenovac - 15.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Vinorači, Jagodina, 19.32 a

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tražite idealno mesto za gradnju porodičnog doma, vikendice ili investiciju? Na prodaju je prostran plac na odličnoj lokaciji u mirnom naselju... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Plac na Koloniji od 8a

Kolonija, Jagodina

Prodaje se plac na Koloniji od 8 ari. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin-Petrovčić, blizina centra-83a+118a

Petrovčić, Surčin, Beograd

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Veliki plac u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prvi put u oglasu prodaje se veliki plac u samom centru Dobanovaca veličine od oko 83 ara (kao gradsko gradjevinsko zemljište). Do placa se... više

581.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Parcele za izgradnju kuća u Panjevačkom Ritu gradska lokacija Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosobna kuća RAKOVAC, 103000€

Salaksije, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090153. Na prodaju kuća na Salaksijama od 120 m2, uknjišena kao vikendica na 41 m2. Donji deo kuhinja sa ostavom, kupatilo,... više

103.000€ (858 €/m²)

  • 120m²

Sokobanja stan 26.4kvm - polunamesten - park Borići

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu... više

42.000€ (1 615 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/4 spratova

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 222480€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089852 - Uknjižena dvojna kuća na Telepu u mirnoj ulici ne daleko od Futoškog puta. U prizemlju dnevna soba , kuhinja... više

222.480€ (1 711 €/m²)

  • 130m²

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova