Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Na prodaju plac na glavnom putu Ćuprija-Supska

Supska, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac površine 50 ari na glavnom putu za Supsku. Nalazi se u građevinskom područiju. Ukoliko želite da pogledate plac sa nekim od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša, 40m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša lokal, 40m2, PR/2, TA, telefon, interfon, izlog U ponudi lokal u centru Beograda, nedaleko od Kalemegdana.... više

199.999€ (4 999 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Na prodaju seosko domaćinstvo, selo Jovanovac, dve kuće 360m2, na placu od 50

Jovanovac, Merošina, Merošina

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju... više

70.000€ (194 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća, Poslovni prostor, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti... više

108.000€ (400 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Plac Vinik, 1714m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac na Viniku, na sjajnoj lokaciji, pored glavnog puta. Plac je površine 1714m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Reč... više

210.000€ (122 €/m²)

  • 1714m²

NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2 u Dobanovcima. Objekat ima 6900m2 magacinskog prostora i 900m2 poslovnog prostora na... više

7.800.000€ (1 000 €/m²)

  • 7800m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Podbara - Višenamenski ulični lokal ID#8000086

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve... više

236.900€ (2 042 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Stan, Apartman, Soko Banja

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako... više

84.000€ (1 312 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Šid, Erdevik - Donja Čajka, 102.90a

Erdevik, Okolina, Šid

Šid, Erdevik - Donja Čajka poljoprivredno zemljište, 102.90a Na prodaju poljoprivredno zemljište na obodu Erdevika. Uknjiženo. Agencijska... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se poslovno-magacinski objekat na Konjarniku

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaje se poslovno - magacinski prostor pogodan za skladistenje robe, za proizvodnju, radionice, servise......Prostor poseduje 2 kancelarije.... više

1.000.000€ (2 222 €/m²)

  • 450m²
  • .sprat

Hala selo Stropsko Vranje

Stropsko, Okolina, Vranje

Ukupna P placa je 49 ar, ograđeni deo (zidana ograda) na kome se nalaze objekti ima površinu od 25ari. Pristupni put je sa asfalta. Poslovno-stambeni... više

280.000€ (777 €/m²)

  • 360m²
  • /2 spratova

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

Kolonija, Jagodina

Prodaje se plac površine 20 ari na Koloniji. više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat