Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

KUĆA!

Prnjavor, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, smeštena u mirnoj ulici, idealnoj za život i rad. Kuća je čvrste gradnje, veoma lepo održavana,... više

180.000€ (1 487 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

Gradjevinsko zemljište na prodaju

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 30,86a, u Jagodini na Đurđevom brdu. više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3086m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Rakovica, Labudovo brdo, Kneževačka, 2.0, 108m2, 119000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Plac u Voljavču

Voljavče, Okolina, Jagodina

U blizini se nalaze stambeni objekti, idealan je za gradnju kuće, magacina ili poslovnog -proizvodnog prostora u okolini Jagodine više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja placa-izlaz iz Jagodina-glavni put

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju plac površine 30 ari (3.000 m²), nalazi se na glavnom putu, na izlazu iz Jagodine, sa odličnom vidljivošću i pristupom direktno sa... više

305.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, Lokal, 30m2, 78000 EUR

Vidikovac, Beograd

Na dobroj lokaciji, lokal u prizemlju sa dobrim prilazom parking mesta. Uknjiženo 15m2, a 15m2 predato za legalizaciju. Pogodan za razne delatnosti.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Na prodaju plac

7. juli, Paraćin

Zemljiste u gradjevinskom podrucju više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Lokal u strogom centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u strogom centru grada od 40 m2 za 206.000 e. Ugostiteljski lokal koji radi dugo godina na ekstra lokaciji u blizini starog... više

206.000€ (5 150 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/6 spratova