Prodaja, agencija total nekretnine 192

Pronađeno 826 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 4/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj... više

190.000€ (2 111 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 5/6 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 470000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Tatarsko brdo, izuzetna porodična kuća s divnim dvorištem.Vredi videti ! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090953, Sremska Kamenica , Tatarsko... više

470.000€ (2 238 €/m²)

  • 210m²

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151200€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100732 - CENA 151.200 + 3 % agencijska provizija. Oglašavamo na prodaju četvorosoban stan, u novoizgrađenom kompleksu koji... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100948. CENA stana 105 000e + 3% agencijske provizije. Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor. Odlična... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100574 - CENA 115.000 e + 3% agencijska provizija. Dvoiposoban stan u novoj urbanoj vili na Telepu, blizu Heroja Pinkija,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 149500€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101591, cena nekretnine je 136.800e + 3% agencisjke provizije + 10% PDV, Novi Sad, Veternik, 108 m2, četvorosoban,... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Prizemlje/1 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 234000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored,... više

234.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148800€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101210 148.800 e SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske... više

148.800€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170150€

Nova Detelinara, Novi Sad

DUPLEX BEZ KOSINA , GARAŽA, TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1098936. Cena 170150 +ag. provizija 3% . U prodaji je odličan trosoban stan... više

170.150€ (2 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova

Trosobna kuća NOVI SAD, 520000€

Cara DuŠana, Novi Sad

EKSKLUZIVNA PRODAJA... CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3 %, kupac ne plaća proviziju... Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini... više

520.000€ (4 561 €/m²)

  • 114m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, dvosoban, 41m2, dobar raspored , sa terasom . Agencijska oznaka stana 1099027 CENA 126.000e + agencijska provizija 3%. Novi... više

126.000€ (3 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101469 - CENA je 131 350 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 175000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, delimično namešten. Cena stana 175,000 +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1101782. Novi Sad,... više

175.000€ (2 611 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 330000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 110205 - CENA 330000 + 3% agencijska provizija. POTPUNO renoviran stan na Limanu 4. Poseduje četiri spavaće sobe, dnevni boravak... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 7/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 137200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više

137.200€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/9 spratova