Prodaja, agencija total nekretnine 192

Pronađeno 803 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 109500€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099805. Cena stana 119.500eu +3% agencijske provizije. Na prodaju stan na idealnoj lokaciji na Adamovićevom naselju. Stan... više

109.500€ (1 610 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Nova Detelinara, Novi Sad

više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 236900€

Socijalno, Novi Sad

Socijalno, troiposoban, uknjizen DX, sa garažom+++Agencijska oznaka 1063400. Prodaje se odličan troiposoban stan od 80m2 . Podne ima više kvadrata.... više

236.900€ (2 961 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 59m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 66000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100161. CENA 66000 +3% agencijska provizija. Na prodaju komforan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 31... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 393880€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

393.880€ (4 580 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1/11 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka IDS 62130 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen četvorosoban stan u samom srcu grada. Jedan deo stana... više

360.500€ (3 534 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova

Trosobna kuća BEOCIN, 51500€

Beocin-selo, Beočin

Agencijska oznaka 3090078 -Uknjižena trosobana stara kuća na placu od 855 m2 U Beočin-selu. Sastoji se iz dve stambene jedinice i nekoliko pomoćnih... više

51.500€ (695 €/m²)

  • 74m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 142000€

Cara DuŠana, Novi Sad

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje.... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova