Prodaja, agencija total nekretnine 192

Pronađeno 826 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102445 - Cena 120 000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan na Telepu, uz Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102569 - Cena 150.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep troiposoban stan na Klisi. Stan je dvostrano orijentisan... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

PLAC NOVI SAD, 1027000€

Auto-put, Novi Sad

Građevinski plac AUTO PUT !+++ Agencijska oznaka nekretnine 7089828 , Novi Sad, AUTO PUT Plac od 18000m2, fronta 200m. Pozovite za više informacija... više

1.027.000€ (56 €/m²)

  • 18127m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098375 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je pogodan za iznajmljivanje....na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

77.250€ (1 839 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 83000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100954 Cena stana 85,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. Stan je... više

83.000€ (2 766 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093720 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099912 CENA 184.000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban dupleks na drugom spratu manjeg stambenog objekta, bez lifta.... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Kuća KAC, 300000€

Kac, Kać

Uknjižena spratna kuća na lepom placu od 627 m2 u Kaću. Upisana je na 96 m2 u osnovi, puta tri etaže + pomoćne prostorije. U polusuterenu poslovni... više

300.000€ (1 052 €/m²)

  • 285m²

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100562. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno... više

198.000€ (3 046 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102398 CENA 130.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se dvosoban stan na Veterniku, sa pripadajućim delom dvorišta od 45m2... više

130.000€ (2 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53560€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100625. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se na par minuta... više

53.560€ (2 060 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više

280.000€ (2 947 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 188500€

Centar, Novi Sad

DVORIŠNI STAN U STROGOM CENTRU.Agencijsak oznaka 1100261 Podaje se dvorisni stan od 122m2 . Na parceli su tri nekretnine . Sve je laglizovano... više

188.500€ (1 545 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 180000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101543 CENA: 180.000 e sa nameštajem, tehnikom i 2 parking mesta + 3% agencijske provizije. Prodaje se dupleks stan ukupne... više

180.000€ (1 621 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099394 CENA 143.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 131000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101471, cena nekretnine je 128.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 45 m2, dvosoban, treći sprat ( ne... više

131.000€ (2 911 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova