Za upit Obrenovac pronađeno 293 oglasa

Građevinski plac 61 ar, Obrenovac, Jasenak – 46 000 €

Jasenak, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Jasenku ukupne površine 61,34 ara. • Plac je pravilnog oblika, nalazi uz asfaltni put i poseduje... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 86 ari, Konatice, Obrenovac - 43.900€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 86 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac se nalazi... više

43.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 35 ara, Obrenovac, Zvečka – 40 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi gradjevinski plac u Zvečkoj kod Obrenovca, površine 35 ari, nedaleko od Šabačkog puta. • Prilaz do placa je sa asfaltiranog puta.... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 72 ara, Obrenovac, Baljevac – 49 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 71,43 ara u Baljevcu. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, približno... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 122m2 + pomoćne kuće 50m2 + 150m2, 25 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 1

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više

158.000€ (1 295 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Plac 24 ara, Draževac, Obrenovac - 26 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prelep plac površine 24 ara u naselju Draževac, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac uz asfaltni put – lak pristup... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Prostrana, funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, 180m2 Obrenovac, Stubline

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više

119.000€ (661 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Kuća 300m2, 7 ari placa, Mala Mostanica, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 180 000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetno građena prostrana porodična kuća površine 300 m², smeštena na uređenom placu od 7 ari, u naselju koje nudi mir, prirodu... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat