Za upit Obrenovac pronađeno 293 oglasa

Troiposoban stan u izgradnji 61.35m², PR, Obrenovac - 101.228€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na... više

101.228€ (1 659 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište sa nedovšenim objektima 171m2 + 111m2 , 3ha, Konatic

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno i građevinsko zemljište površine 3 ha u Konaticama Zemljište je pogodno za sve poljoprivredne kulture. Na parceli... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 174 m2, 21 ar placa, Zvečka, Obrenovac - 80 000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 19 ari, Mislođin, Obrenovac - 19 000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području u Mislođinu, opština Obrenovac, ukupne površine 19 ari. Nalazi se na lepom mestu sa blagim nagibom.... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Kuća 71m² + 42m², 5 ari, Obrenovac, Ušće 70.000e

Ušće, Obrenovac, Beograd

Kuća 72m2 + 41 m2 sa prelepim izlazom na reku Savu na građevinskom placu od 5 ari Struktura: Kuća se sastoji od ulaznog hodnika- verande,... više

70.000€ (985 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Građevinski plac 43 ara, Obrenovac, Zvečka – 55 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac za izgradnju u mestu Zvečka kod Obrenovca površine 43 ara. Pravougaonog oblika uz asfaltni put sa mogućnošću povezivanja na... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 10 ari, Barič, Obrenovac – 19.500€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac povrsine 10 ari u Bariču, na izuzetno dobroj lokaciji, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 49m2, 10 ari placa, Konatice, Obrenovac - 28.000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više

28.000€ (571 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Plac 27.2 ari, Barič, Obrenovac–50. 000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 27.2 ari u Bariču, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, odlično za igradnju stambenog prostora , mogućnost... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova