Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više
330.000€ (3 666 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Beograd
Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više
122.400€ (3 308 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više
228.000€ (3 000 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakulteta Dupleks,... više
280.000€ (2 153 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 128282, I/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Lux stan, izuzetna prilika.... više
170.000€ (2 428 €/m²)
Banjica, Beograd
Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji,... više
96.450€ (2 538 €/m²)
Kaluđerica, Beograd
Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više
145.000€ (1 835 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln... više
70.000€ (2 000 €/m²)
Gornji Grad, Beograd
Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više
132.210€ (3 004 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više
500.500€ (3 850 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 69950, PR/IV, izlog, telefon, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. Poslovni prostor 1,5, 32m2 u Knezevcu. Moze se izvrsiti... više
65.000€ (2 031 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 123053, II/V, lift, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Merin Hill kompleks. Super... više
232.000€ (4 833 €/m²)