Za upit nikola Tesla pronađeno 31 oglasa

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju zemljiste na odlicnoj lokaciji u blizini Hotela Nais

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela u Vrtistu povrsine 10.000m2. Parcela se vodi kao poljoprivredno zemljiste. Postoji prilaz do parcele sa glavnog puta koji... više

105.000€ (10 €/m²)

  • 10000m²

Plac za industrijsku namenu

Elektronska, Medijana, Niš

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak... više

100.000€ (24 €/m²)

  • 4014m²

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova

Hotel, Crveni Krst, Aerodrom Konstantin Veliki

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju Hotel koji se nalazi se u niškoj opštini Crveni krst (naselje Donji Komren) na samo na kilometar i po od isključenja sa autoputa... više

775.000€ (1 126 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor kod Teh. fakulteta, 229 m2

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju veoma kvalitetan poslovni prostor kod Tehničkih fakulteta, pogodan za razne poslovne namene a prevashodno za it... više

218.000€ (951 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje

Prvoklasna parcela za industrijske objekte uz petlju Stara Pazova

Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova

Prodaje se gradjevinsko zemljiste od 19000m2 u industrijskoj zoni. Lokacija se nalazi na samo 10 minuta vožnje autoputem E75 od aerodroma Nokola... više

950.000€ 0 €/m²)

  • 0m²